بهترین جراح بینی در ساری

جراحی بینی روندی مهم است و بهتر است اهمیت بسیاری در ارتباط با انتخاب جراح بینی به خرج دهید. در نتیجه بهتر است در پی پزشکی باشید که جواب پرسش های مطرح شده شما را بدهد و  برای انجام این کار وقت کافی در اختیار شما قرار دهد. به طور عمده فرد متقاضی در وحله اول سوالات بسیاری را در ذهن دارد که بایستی بیش از انجام پروسه جواب هر یک را بدانید اعم از نتیجه ، روند ، مدت زمان ریکاوری و اثرات بر جای مانده از پروسه انجام شده. بهتر است یک جراح بینی را انتخاب کنید که در تمامی زمینه ها جواب مناسبی را به شما ارائه دهد و در تصمیم گیری موثر باشد. به عبارت بهتر ، دکتر عمل کردن بینی فردی است که برای به جو زمان بگذارد و به بهترین نحو بیان کند که روش پیش رو برای فرد چه عواقب و چه مزایای را به همراه خواهد داشت. در نتیجه برای بهترین انتخاب بهتر است که ادامه مطالب این مقاله از دکتر محمد حسین ارزاقی بهترین جراح بینی در ساری را با دقت پیگیری کنید که بی شک جواب بسیاری از سوالات شما نیز در متن خواهد بود.

 

جراح بینی - دکتر محمد حسین ارزاقی

 

تخصص مهم ترین ویژگی جراح بینی است

به دنبال بهترین دکتر بینی باشید ، به طور عمده افراد پزشکانی را انتخاب می کنند که انواع مختلفی از عمل های پلاستیک را انجام می دهند. تعداد کمی از متخصصین واقعی وجود دارند که در جراحی دماغ تبحر کافی و لازم را دارند. بهترین دکتر عمل بینی در ارتباط با عملکرد این عضو از چهره که از برجسته ترین اجزا صورت است آموزش دیده و تخصص دارد. در کنار این دانش که بسیار مهم است به علم زیبایی شناختی نیز تسلط داشته و این دو مورد در کنار یکدیگر موجب دریافت بهترین نتیجه از روند رینوپلاستی می گردد.

در عصر حاضر یکی از فاکتور های شناخت جراح خوب بینی ، روند شبیه سازی پروسه قبل از انجام فرآیند برای زیباجوی محترم است که شخص بداند در حین عمل برای او چه اتفاقی خواهد افتاد و در نهایت فرم جدید دماغ را مناسب می داند یا خیر؟! این کار موجب می شود میزان استرس و واهمه فرد به حداقل برسد و همینطور شخص متقاضی نیز از نتیجه اطمینان پیدا کند که مطابق نظر و سلیقه او می باشد یا خیر؟! عمده جراحان ماهر دارای تکنیک و روند های منحصر به فرد می باشند که این امر آنان را از دیگر جراحان مستثنی می سازد و موجب برند سازی آثار به وجود آمده از علم و تجربه بهترین جراح بینی می شود.

 

 

به دنبال مراقبت و پشتیبانی مداوم باشید

همانطور که می دانید آناتومی صورت هر فرد با دیگر متفاوت است. این میزان تفاوت در ساختار بینی نیز تاثیر گذار بوده ؛ به عبارات بهتر باید بگوییم که انجام جراحی برای هر شخص منحصر به فرد بوده و نمی توان هر نوع پیشامد را برای تمامی کسانی که از روند رینوپلاسیت بهره مند هستند یکسان دانست و یک نسخه همسان را برای همگی تجویز کرد. به علت انواع ژنتیک ، یکی با فرم بینی استخوانی و دیگری گوشتی می باشد. طبیعتا این دو باهم بسیار متفاوت می باشند و نمی توان تمامی آثار به وجود آمده را برای این دو به یک نحو در نظر داشت به همین سبب بایستی مراقبت های بعد از جراحی بینی را اولیت در نظر داشت زیرا توصیه های گفته شده توسط  جراح خوب بینی موجب تثبیت نتیجه و تسریع در روند بهبود می گردد. به همین مراقبت و پیگیری های بهترین جراح بینی ساری برای عمل از اهمیت بسیاری بر خوردار است. علاوه بر نکات مهم در ارتباط با مدت زمان ریکاوری ، اقدامات بیش از جراحی نیز حائز اهمیت است که دکتر خوب عمل بینی باید به آن توجه و دقت داشته باشد. با برگزاری جلسه مشاوره و معاینه بالینی فرد به جو می توان دو پیامد بسیار مهم را به دست آورد. اول اینکه شخص متقاضی می تواند تمامی توقعات عقلانی خود را از روند به پزشک ارائه دهد و دوم اینکه دکتر خوب برای عمل کردن بینی متوجه می شود که آیا شما کاندید مناسبی برای رینوپلاستی می باشید یا خیر؟! طبیعتا پیدا کردن بهترین جراح بینی در ساری نیازمند کوشش و تلاش بسیار است اما نتیجه آن به معنای تغییر زندگی می باشد.

برای جراحی بینی ایران بهتر است یا سایر کشورها؟

طبق آمار به دست آمده امروزه متقاضیان بسیاری در خواست انجام رینوپلاستی را دارند و این عمل در میان جراحی های زیبایی جزو پنجمین پروسه ها به شمار می آید. این آمار به دست آمده بیانگر درصد بالای تقاضا می باشد و در مواقعی که یک خواستار بیش از حد متقاضی داشته باشد طبیعتا متخصصان به فکر برتری به نسبت دیگر مراکز انجام عمل می باشند.

ایمنی ، خدمات مقرون به صرفه و همچنین دارا بودن بهترین جراحان بینی موجب گشته است که ایران را به یکی از محبوب ترین قطب های رینوپلاستی تبدیل کند. در پی این پیشامد بسیاری از افراد از دیگر نقاط دنیا تنها برای انجام جراحی زیبایی بینی به ایران سفر می کنند.

 

بهترین روش تغییر فرم بین از نظر بهترین جراح بینی ساری

تغییر بینی با استفاده از دو متد مختلف اعم از جراحی و غیر جراحی امکان پذیر است. متد هایی از قبیل ، تزریق فیلر بینی ، لیفت با نخ و غیره از عمده روش های غیر جراحی به شمار می رود. امروزه پروسه های غیرجراحی در میان مردم بسیار باب گشته و متقاضیان بسیاری را نیز به خود اختصاص داده اند. اما به علت آن که این پروسه ها نتایج ماندگاری را ندارند و همچنین میزان تغییرات کمتری را به نسبت دیگر متد در پی دارند ، به طور عمده برای همگان توصیه نمی شوند.

همچنین این امر از دید بهترین جراحان بینی تایید نمی شود و معمولا استفاده از این روش ها را توصیه نمی کنند. در حال حاضر بهترین روند برای تغییر در فرم ظاهری و همچنین رفع ایرادات فانکشنال بینی ، استفاده از عمل زیبایی دماغ است که در این پروسه می توان میزان غضروف و یا استخوان را تغییر داد و یا سایز بینی را کاهش داد. نتایجی که با روش های غیر جراحی اصلا قابل انجام نمی باشند. زیرا این روند ها نهایتا بتوانند عیوب جزئی بینی را برطرف سازند.

نمونه عمل بینی توسط بهترین جراح بینی در ساری

 

انتظارت مورد هدف از جراح بینی

زمانی که جراح خوب بینی انتخاب کردید می توانید توقعات عقلانی زیر را از وی داشته باشید:

 • در روند رینوپلاستی ، علاوه بر حفظ سلامتی فرد متقاضی در نظر داشتن خواسته ها و ترس های بیمار از اولویت های دکتر عمل زیبایی بینی باید باشد.
 • مهارت و تجربه کاری بالا به نحوی که نتیجه نهایی بدون برجای ماندن اسکار باشد. همچنین استفاده از بهترین متد روز و دارا بودن جدیدترین ابزار جراحی می تواند از مهمترین فاکتور های انتخابی برای انتخاب جراح بینی خوب در ساری به شمار بیاید.
 • قدرت و توانایی زیباشناختی را داشته باشد که بتواند بهترین فرم جدید بینی را که متناسب با دیگر اجزا صورت است را به وجود بیاورد. همانطور که در قبل بیان شد آناتومی صورت هر شخص منحصر به فرد است. به عنوان نمونه یک فرد با ساختار چهره کشیده و دیگری با صورتی گرد می باشد در پی این تفاوت های ساختار بینی نیز دارای آناتومی متفاوتی است بعضی های محکم و استخوانی و برخی دیگر دارای غضروف های نرم و گوشتالو می باشد. در نتیجه دکتر خوب جراح بینی در ساری بایستی قدرت و توانایی تغییر فرم ظاهری این عضو را به نسبت دیگر اجزا داشته باشد که پس از اتمام روند هارمونی چهره شخص حفظ شود و صورتی زیبا را در پی داشته باشد.

 

روش های پیدا کردن بهترین جراح بینی در ساری

متدهای بسیاری برای انتخاب دکتر خوب عمل بینی وجود دارد که فرد متقاضی بتواند با خیالی راحت تصمیم نهایی خود را عملی بسازد. در ذیل روش های موجود را به طور خلاصه شرح خواهیم داد. عبارتند از :

 • سرچ در صفحات گوگل 

در عصر ارتباطات هستیم و می توان ابتدایی ترین راهکار و ساده ترین روش را استفاده از اینترنت در نظر گرفت. فرد زیباجو با جستجو در اینترنت می تواند لیستی از جراحان بینی را به دست بیاورد. با توجه به اسامی پیدا شده به صفحات سایت و سوشال مدیای این پزشکان سر بزند و با بررسی های دقیق انتخاب کند که کدام جراح برای انجام دادن رینوپلاستی مناسب است. تمامی نمونه کارهای دکتر عمل بینی در صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر و ویدئو موجود است و با مشاهده آنان می توانید از انتخاب خود اطمینان حاصل نمائید.

 • دیدار حضوری 

بر اساس لیستی از دکتر های موجود در زمینه انجام جراحی زیبایی بینی می توانید آدرسی از مطب آنان پیدا کرده و حضوری به آن جا مراجعه نمایید. بدین صورت می توانید نمونه کارهای پزشک را به صورت زنده مشاهده کنید. مزیت این روش دیدن و بررسی بینی های تغییر یافته است و با توجه به سلیقه خویش می توانید نظر دهید که روش جراح بینی باب سلیقه و درخواست شما می باشد یا خیر؟!

 • پرس و جو 

در روزهای اولیه ای که در پی پیدا کردن جراح مناسب برای عمل هستید عمدتا به سراغ افرادی می روید که از این روش بهره مند شده اند. با توجه به اینکه فرم بینی آنان مد نظر شما نیز بوده ؛ درخواست می کنید که نحوه کار دکتر و برخورد وی را برای شما بازگو کنند. بدین صورت است که می توان با اعتماد به حرف اطرافیان و نزدیکان که رینوپلاستی را انجام داده اند شما نیز آن دکتر را انتخاب کنید. یا اگر ریسک پذیری این کار را نمی پسندید حداقل به مطب دکتر رفته و مجدد نمونه کارهای ایشان را مورد ارزیابی قرار می دهید و بر اساس آن ها بهترین جراح خوب بینی را انتخاب خواهید کرد.

 

تاثیری که انتخاب جراح بینی خوب در ساری بر نتیجه رینوپلاستی می گذارد

موارد بسیاری که شاید مورد توجه متقاضیان قرار نگیرد ، تاثیر و قدرت بهترین جراح بینی در شهرهای مختلف بر روی این رویکرد می باشد. تعداد بالایی از زیباجویان تصور می کنند پیش از انجام جراحی بینی می بایست تنها در خصوص عمل ، مزایا و عوارض آن ، مراقبت و اقدامات قبل و بعد از آن اطلاعات کافی داشته باشند. اگر داوطلبان تمامی این اطلاعات را به خوبی کسب کرده ، اما به بهترین جراح بینی مراجعه نکنند و تلاش برای یک انتخاب جراحی با کیفیت پزشکی بالا نداشته باشند ، تلاش شان بی فایده است. به همین جهت در مورد بهترین جراح بینی در ساری و تاثیری که بر نتیجه رینوپلاستی گذاشته می شود ، نکاتی باقی می ماند که می خواهیم در این بخش توضیحاتی را در اختیارتان قرار دهیم. به جهت اینکه مراجعه کننده به نتیجه دلخواه و زیبا برسد ، نیاز به یک سری شرایط دارد که مهم ترین آن ، اثرگذاری پزشک خوب می باشد.

در واقع باید گفت که مسئولیت اصلی این فرایند ، به عهده جراح می باشد تا در تمامی مراحل رینوپلاستی ، یعنی مشاوره قبل از آن ، حین عمل و بازگو کردن تمام موارد مراقبتی به بیمار ، در نتیجه این پروسیجر تاثیر شگفتی بر جای بگذارد. شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که جراح بینی چگونه در این رویکردها می تواند دخیل باشد؟ یک پزشک حاذق باید بتواند مشکلات موجود در این عضو بویایی را به خوبی تشخیص دهد و برای رفع آن در حین عمل ، عملکردی مثبت داشته باشد. در واقع این مسئله به این معنی است که جراح باید بتواند ایرادات و عیوب بینی را شناسایی و مدلی مناسب نسبت به ویژگی های کلی چهره متقاضی انتخاب کند.

بهترین جراح بینی گوشتی ساری

جراحی بینی گوشتی یکی از پیچیده ترین عمل های بینی است که با هدف از بین بردن بزرگی و پهنای زیاد دماغ، استحکام بخشی به غضروف و ساختمان بینی و رفع ایراداتی همچون قوز و کجی بینی انجام می شود. هر کدام از نواقص گفته شده می تواند پزشک را در حین جراحی با مشکلاتی روبرو نماید و در صورت انتخاب دکتری بی تجربه، نتیجه آن چنان که باید رضایت بخش نمی شود. اگر دارای دماغی گوشتی هستید حتما می دانید که مشخصه اصلی آن پوستی ضخیم است که سر تا سر آن را پوشانده است. از سویی دیگر حتما از زبان اطرافیان شایعاتی به گوشتان رسیده که دماغ بعد از عمل به اندازه قبل خود بر می گردد و به طور کامل انگیزه خود را برای انجام این عمل از دست داده اید. اما این تصمیمی اشتباه است. بهتر است با جست و جو در صفحات شبکه های اجتماعی و سرچ در اینترنت، بهترین جراحان بینی در شهر سکونت خود انتخاب کنید و به مطب هر یک سر بزنید و از مراجعان ایشان، نظراتشان در خصوص نتیجه عمل را بپرسید. اما جراح بینی گوشتی خوب در ساری باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا بتواند نتیجه عمل را تضمین کند؟ در ادامه به توضیح این مساله پرداخته ایم.

 1. دکتر خوب عمل بینی گوشتی خوب لازم است تجربه ای زیادی انجام این عمل داشته باشد. این موضوع به وی کمک می کند تا در حین عمل در صورت مواجه شدن با چالش، تصمیمی درست و اصولی گرفته تا خللی در روند پروسه بروز نکند.
 2. داشتن اخلاق حرفه ای یکی از ویژگی های مهمی است که دکتر خوب جراحی بینی باید دارای آن باشد، صداقت در کلام، داشتن وجدان کاری و بهره مندی از پرسنل با اخلاق حس اعتماد را در متقاضی رینوپلاستی بر می انگیزد و با آرامش خیال خود را تیغ جراحی می سپارد.
 3. داشتن علم بالا و به روز بودن از تمامی تکنیک های موجود در دنیا برای دستیابی به نتیجه ای ایده آل و مطلوب، از دیگر خصیصه های بهترین جراح بینی گوشتی در ساری است.
 4. یکی دیگر از مشخصات مهم، توجه به سلامت فرد است. در واقع سلامت فرد در الویت بوده و دکتر آن را فدای فرم دلنشین بینی نمی کند. وظیفه اصلی بینی ما کمک به درست طی شدن روند دم و باز دم است. بنابراین اگر مشکلات تنفسی پس از عمل پیش آید، نیاز به جراحی ترمیمی افزایش یافته و یا ممکن است جبران این مشکلات محال شود.

پیچیدگی این جراحی از نظر بهترین دکتر بینی در ساری

یکی از مهمترین عواملی که موجب چالش در جراحی زیبایی بینی گوشتی می شود ضعیف بودن غضروف است. بهترین جراح بینی گوشتی در ساری باید پیش از عمل ، متقاضی را با روند آشنا نموده و این مساله که ممکن است نیاز به پیوند گرافت غضروفی برای استحکام بخشی به بینی جهت فرم دلنشین وجود داشته باشد را مطرح می کند. پیوند غضروف از جمله پروسه هایی است که نیاز است دکتر از تجربه بالایی برخوردار باشد تا نتیجه رضایت بخش گردد.

 

 

جزئیات عمل بهترین جراح بینی در ساری

عمل بینی اغلب بین 2 تا 3 ساعت طول می کشد تا به طور دقیق انجام شود. یک پزشک متبحر طی این پروسیجر به بازسازی غضروف و استخوان بینی می‌ پردازد. در صورت لزوم نیز ، از پیوند غضروف به جهت تعادل و هماهنگی بهینه بینی با سایر اجزای چهره ، کمک می کند. همچنین پزشک با توجه به نوع تغییرات و شرایط بیمار ، رینوپلاستی به روش باز و یا بسته را انتخاب می کند.

چرا انتخاب بهترین جراح بینی اهمیت زیادی دارد؟

بینی از نظر ظاهر خارجی ، داخلی و آناتومی چهره افراد با یکدیگر متفاوت است. بنابراین در زمان انتخاب جراح برای عمل زیبایی بینی ، دکتر منتخب می بایست تخصص و تجربه خاصی در انجام انواع جراحی بینی داشته باشد. زیرا یک پزشک متبحر و ماهر در حین جراحی به راحتی از پس هر چالش‌ آناتومیکی برمی آید و با توجه به پیچیدگی جراحی بینی به نتیجه ای مطلوب می رسد که تنها نیازمند تجربه بالا است. انتخاب یک جراح حاذق ، حتی اگر دشوار و طاقت فرسا نیز باشد ، به جهت اینکه در اخذ نتیجه ای مناسب و انتظارات معقول بیمار سازگار بوده ، از تصمیمات مهم می باشد.

تاثیر نظرات آنلاین در انتخاب بهترین پزشک رینوپلاستی

خواندن نظرات آنلاین بیماران طی جراحی هایی که انجام داده اند ، در خصوص عملکرد ، برخورد ، شخصیت و رفتار بهترین جراح بینی در ساری ، متقاضی را در یک انتخاب صحیح راهنمایی می کند. پزشک منتخب نه تنها به عمل زیبایی بینی داوطلب می پردازد بلکه می بایست مراقبت های قبل و بعد این پروسیجر را نیز به طور جدی به بیمار ، توضیح دهد.  در صورتی که دکتر بینی ، مهارت های ارتباطی ضعیفی داشته باشد ، بهتر است در بررسی های ذکر شده ، جراح جدیدی برگزینید ، زیرا تمام جنبه های این پروسه می بایست به یک اندازه و به درستی اعمال شود.

بهترین جراح بینی استخوانی ساری

اگر به دنبال انجام عمل بینی استخوانی در ساری هستید قطعا این سوال به ذهن شما خطور می کند که بهترین جراح بینی در این شهر چه کسی است؟  در وهله اول لازم است بدانید دقت و موشکافی که دکتر خوب عمل در جلسه مشاوره و معاینه دارد و صادقانه در مورد نتیجه ای که پس از انجام پروسه بدست می آید بیانگر این است که پزشک مناسبی را انتخاب کرده اید. چرا که لازم است دکتر در همان جلسه ویزیت شما را با پیچیدگی های عمل و تکنیک های موجود آشنا نموده و کمی تصورات شما را به واقیت نزدیک  تر کند. در این نشست باید تمامی نکات اعم از اقدامات قبل  و مراقبت های پس از آن به استحضار بیمار برسد. میزان سلامت عمومی فرد سن او، تاریخچه پزشکی و خصوصیات بینی و سایر عوامل تاثیر گذار بر نتیجه جراحی کاملا ارزیابی می شوند. جراحی بینی استخوانی به دلیل ویژگی های بافت و استخوان این نوع از دماغ، به نظر پیچیده و سخت نیست. اما این مساله بدین معنا نیست که می توانید انجام آن را به دکتری با تجربه ناکافی بسپارید و انتظار نتیجه ای عالی داشته باشید. پوست بینی استخوانی نازک است و ایرادات آن اعم از قوز، بزرگی و عدم تقارن در سوراخ ها و غیره پس از تراش دادن استخوان و تغییر در بافت های داخلی از بین می روند. سپس پوست نازک که پوششی مناسبی می باشد و کمتر از پوست ضخیم بینی، جراح و بیمار را با چالش مواجه می کند، بر روی ساختمان تراش خورده کشیده می شود.

اگر تمامی مراحل در عمل توسط جراح بینی استخوانی به خوبی پیش رود نباید اصلا نگران عوارض و ورم طولانی مدت باشید و درصد زیادی از نتیجه را در همان ماه اول مشاهده کرده و پس از چند ماه تمامی تورم و التهابات ظاهری و داخلی بینی از بین می روند. این زمانی است که می توانید از بینی بدون نقص خود در محوریت صورتتان لذت ببرید. هر چند بیشترین میزان نتیجه را بهترین دکتر بینی با مهارت بالا و هنر و دانش خود تعیین می کند اما نباید از نقش مراقبت های بعد از جراحی به راحتی عبور کرد. تمام بایدها و نبایدها که الزامیست آن ها را مو به مو به انجام برسانید توسط پزشک مجرب بازگو می شوند و راهنمایی های کافی را برای کاهش میزان عوارض طبیعی مانند کبودی و التهاب در موضع به شما آموزش داده خواهد شد. تاثیر این آگاهی در این است که با آرامش بیشتری دوران نقاهت خود را می گذرانید و می دانید که با بروز کدام نشانه و علامت لازم است به پزشک مراجعه نموده و کدام یک را با استناد به گفته دکتر خود کنترل و متوقف کنید. دکتر خوب عمل بینی حتما تعداد جلسات معاینه از بینی تازه عمل شده را به شما اعلام کرده و در هر بار مراجعه تمام زوایای بینی را معاینه می نمایند. همچنین در صورتی که شخصا نمی توانید عمل چسب زدن به بینی را به انجام برسایند، این کار را پس از عمل بر عهده خواهد گرفت.

بهترین جراح بینی عروسکی در ساری

امروزه این پروسیجر توانسته طرفداران بسیاری را در خود جای دهد که به راحتی می توان گفت که اکثر آن ها بانوان می باشند ، زیرا این فرم از جراحی زیبایی بینی بیش از حد کوچک می شود و خانم ها به دلیل اینکه چهره شان نسبت به آقایان ظریف تر است این پروسیجر را می پسندند. بینی تنها عضو برجسته صورت هر شخص می باشد که به دلیل تناسب میان این عضو با سایر اجزای صورت ، در زیبایی چهره افراد بسیار تاثیرگذار است. در صورت وجود ایراد در ظاهر بینی ، تناسب چهره بر هم زده می شود و زیبایی آن ها تحت تاثیر قرار می گیرد. جراحی بینی فانتزی و یا عروسکی ، در حال حاضر مورد توجه اغلب بانوان قرار گرفته است ، زیرا پزشک در عمل بینی فانتزی به میزان قابل توجهی این عضو را کوچک می کند. همچنین قوس و انحنای زیادی در نمای نیم رخ ایجاد می کند. ارتفاع بینی نیز در زاویه نیمرخ مدل فانتزی به حالت سر بالایی قرار می گیرد که باید گفت نوک بینی در نتیجه جراحی بینی فانتزی نسبت به طبیعی و نیمه فانتزی بالاتر و به اصطلاح نوک تیزتر است.

در واقع باید گفت که جراحی بینی فانتزی ، به باریک شدن بینی نیز در نمای روبرو و بیش از حد طبیعی مشهور شده است که این امر موجب ایجاد خطی در بالای پره  بینی می شود. یک جراح بینی خوب و با تجربه در ساری می‌تواند با کمک مهارت هایی که با جراحی های متعدد کسب کرده و چالش های بسیاری که در این زمینه و حین رینوپلاستی کسب کرده است ، بهترین عملکرد را حین جراحی ایفا کند تا در نهایت رضایت بیمار را کسب کند. با توجه به اینکه پزشکان بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند ، یافتن بهترین جراح بینی فانتزی با تجربه ، از اهمیت بالایی برخوردار است.

جراح بینی ساری - دکتر محمد حسین ارزاقی

بهترین جراح بینی طبیعی در ساری

قصد دارید چهره خود را با عمل زیبایی بینی تغییر دهید تا علاوه بر بهبود ظاهرتان، به واسطه بالا رفتن اعتماد به نفس ، به ارتقا جایگاه اجتماعی شما نیز بیانجامد؟ اگر چنین تصمیمی گرفته اید، بهترین نوع عمل، برای شما جراحی بینی طبیعی است. البته اغلب آقایان خواستار راینوپلاستی طبیعی هستند تا تناسبات مردانه اجزای صورتشان به دلیل تغییرات اعمال شده طی پروسه بر هم نخورد اما در سال های اخیر خانم های زیادی نیز از این نوع عمل استقبال نموده اند. با حفظ ویژگی های طبیعی و نرمال دماغ، تمامی عیب های ظاهری آن برطرف می شوند و بینی طبیعی و ساده ای خواهید داشت که در هنگام نگاه کردن به آینه، از چهره جدیدتان لذت می برید. اما چطور این پروسه با موفقیت به پایان می رسد؟ ابتدایی ترین اقدام آن انتخاب جراح بینی در شهر سکونتتان است. در وهله نخست باید تمامی گام های انتخاب دکتر خوب برای عمل را طی کنید. پرس جو، تحقیق کردن از طریق اینترنت و مراجعه به پزشک اقدامی یکسان بوده و فرقی نمی کند خواهان کدام یک از مدل های فرم جراحی هستید باید تمام این مراحل را پشت سر بگذارید. اما در صورتی که می خواهید بینی طبیعی داشته باشید به این نکته توجه داشته باشید که به دنبال جراحی بروید که اغلب نمونه کارهای ایشان در فضای اجتماعی یا در مطب، دماغی طبیعی پس از عمل است. جراح نامدار در این حوزه، به شاخصه های زیر برای فرم دهی دماغ توجه ای ویژه نشان می دهد:

 • فاصله بین لب و بینی
 • زوایه میان لب و بینی
 • ایجاد تناسب در اندازه های بینی با سایر اجزا مانند لب ها، پیشانی، گونه و غیره

کوتاهی کردن در هر یک از این موارد توسط دکتر می تواند منتج به نتیجه ای شود که ایده آل نیست و رضایت فرد را جلب نمی کند. به طور مثال اگر نوک بینی بیش از حد استاندارد به سمت بالا برده شود، نتیجه آن دیگر طبیعی نیست و به فرم فانتزی یا نیمه فانتزی نزدیک می شود. بنابراین تمرکز و تسلط کافی بر آناتومی بینی در پی تجربیات زیاد جراح بینی طبیعی، نتیجه ای درخشان را به همراه می آورد و بدون خطا پروسه به اتمام می رسد. البته در این پروسه دکتر تلاش می کند تا سلیقه بیمار را با استانداردهای زیبایی شناختی ادغام نماید تا در نهایت به بهترین شکل ممکن فرم بینی ، تغییر کند. از سویی دیگر از آن جایی که تغییرات در طی عمل بینی طبیعی، تنها با هدف از بین بردن ایرادات و متقارن سازی سوراخ های بینی صورت می گیرد، نباید انتظار داشت که بینی کوچک شود. از سویی دیگر نیز بهترین جراح بینی تمام تمرکز خود را به کار می بندد تا مشکلات تنفسی در پی این پروسه برای فرد رخ ندهد و اعمال تغییرات منجر به ضعف بویایی یا سایر عوارض نگردد.

✔ نکته: انجام جراحی بینی طبیعی با دو روش باز و بسته قابل انجام است اما تمایل جراح بینی دراین است که به علت دسترسی بهتر به بافت ها و دید بالا به اسکلت بینی از روش باز بهره ببرد تا تمامی نقص ها برطرف شوند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ستاره
ستاره
11 ماه قبل

سلام دکتر بینی گوشتی داشتم و با عمل بینی ، سوراخ های بینیم خیلی کوچیک شده و نفس کشیدن برام سخت شده ، مهر 1401 عمل کردم ، میتونم بیام برای ترمیم پیش شما؟

drarzaghi21
drarzaghi21
11 ماه قبل
پاسخ به  ستاره

برای ویزیت و نوبت عمل با مطب تماس بگیرید
۰۱۱-۳۳۳۱ ۳۳۶۱

مهرآفرین
مهرآفرین
11 ماه قبل

سلام دکتر برای 14 و 15 خرداد وقت جراحی میدین حضوری بیام ؟

drarzaghi21
drarzaghi21
11 ماه قبل
پاسخ به  مهرآفرین

برای ویزیت و نوبت عمل با مطب تماس بگیرید
۰۱۱-۳۳۳۱ ۳۳۶۱

Call Now Button